بنیاد خیریه علمی فرهنگی صدر

حامی دانش آموزان مستعد

مـنـاطــق تـوســعـــه پـــذیـر

پیامی برای همه معلمان فرهیخته و معلمان آینده جنوب کرمان دیار کریمان

بسم الله الرحمن الرحیم

?12 اردیبهشت سالروز عروج مردی است که نشان داد در راه ترویج علم و اندیشه تا شهادت میتوان پیش رفت.

✏️ این روز را که در حقیقت روز گرامیداشت مقام آسمانی شماست را بهانه کردم که ضمن تبریک آن به شما, برای تک تک شما معلمان پرتلاش و خستگی ناپذیر جنوب آرزوی موفقیت و سربلندی داشته باشم.شما که در کنار تعلیم و تربیت خود بالاتر بردن باور و امید فرزندان مناطق محروم را نیز برعهده دارید.فرزندانی که با هر لبخند شما و هر نگاه شما روح و جانی تازه میگیرند.
قطعا پیشرفت این فرزندان پرتلاش, حرکت سریعتر جنوب عزیز به سمت پیشرفت و آبادانی بیشتر و رفع محرومیت از تمام نقاط آن خواهد بود و در این راه نقش ماندگار شما غیرقابل انکار خواهد بود.

چشم های این استعدادهای پنهان سرزمینمان به دلسوزی ها و مهربانی های بی حد و اندازه شماست.امید این میرود که در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی تمام استعدادهای این سرزمین باشیم و این میسر نخواهد شد مگر با حضور شما بزرگواران در بطن این پیشرفت و شکوفایی.

از درگاه خدای متعال برای تک تک شما خوبان و معلمان عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امید این دارم که در راه هدف بلندتان مقام شهادت نصیبتان شود که شهادت را نه در جنگ که در مبارزه میدهند … در راه مبارزه با محرومیت ها خداوند همیشه همراهتان باد.

محمود هاشمی .. 12.02.95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار
پیام بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۱۶ شهریور ۱۴۰۱  انا لله و انا الیه راجعون  از دامن زن مرد به معراج رود بر دامن مادر شهیدان صلوات  درگذشت مادر شهید

ادامه مطلب
پیام_بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ⚫️ انا لله و انا الیه راجعون  باخبر شدیم خانم صالحی مدیر محترم مدرسه ابتدائی و از زحمتکشان مدرسه خیریه مادر

ادامه مطلب
گزارش مالی مرداد ماه

گزارش مردادماه

📆 ۶ شهریور ۱۴۰۱  الحمدلله خیرین و همرهان عزیز در این ماه هم برای نیازمندان و به ویژه ساخت مدارس خیریه، سنگ تمام گذاشتند.  #همه_باهم_میتوانیم

ادامه مطلب
پیام_بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ 🕯 انا لله و انا الیه راجعون  خبر درگذشت برادر عزیز یکی از همرهان همیشگی بنیاد که خود و خانواده شان

ادامه مطلب