بنیاد خیریه علمی فرهنگی صدر

حامی دانش آموزان مستعد

مـنـاطــق تـوســعـــه پـــذیـر

پیام بنیاد
پیام_بنیاد

📆 ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

 سخنی با علی کریمی از اسطوره های فوتبال ایران

✍️ آقای کریمی یک استوری از شما منتشر شد که برداشت من این بود که بجای نذری دادن، کمک ها صرف دارو و درمان بیماران نیازمند بشود …
اولا از اینکه به فکر بیماران نیازمند هستید، باید به شما آفرین گفت و از شما غیر از این هم انتظار نمیرود …
اما خواستم نکته ای را که خود هزاران بار شاهد آن بوده ام را برای شما بازگو کنم .
ما نذورات مردم را برای استفاده در مناطق در حال توسعه هدایت میکنیم تا نیازمندان نیز تا حدی سفره هایشان رنگین شود، هر چند میدانیم مسکن و موقت هست و قطعا باید کارهای ریشه ای تری انجام شود.
اما برادر عزیزم ، هزاران بار شاهد بوده ام همانها که با عشق به امام شهید شان و اطعام نیازمندان نذر میکنند و آن را بدون منت ادا می کنند، همانهایی بودن که در زمان دارو و درمان بیماران از هیچ تلاش و کمکی فروگذار نکردند، نمونه اش برای فراخوان قبلی بود که برای کلیه دختر یک چوپان در کمتر از ۳۰ ساعت، همه مبلغ لازم را محبت کردند.
حالا همین خانواده به دلایل مختلف و اعتقاد قلبی خود، نذر میکند که در زمان عاشورا اطعام بدهد، آیا اولویت در کمک به بیماران را منکر شده است؟ یا با توجه به روز و ساعت و ایام تصمیم گرفته نذر خود را اینگونه ادا کند؟
البته گاهی اضطرار و استثنا هم هست که صادقانه میگویم شاهد بوده ام که در این شرایط نیز طبق نیاز شرایط عمل نموده اند. که کمک های دوران کرونا و نیز آبرسانی به مناطق محروم، گواه این مدعا است.
دلیل انتشار این تصویر هم این بوده که مخاطبان بدانند شما اصل قصه را منکر نشده اید و خود به آن اعتقاد دارید اما شاید به خاطر شرایط اینگونه استوری کرده اید . ممنون که اینقدر به فکر بیماران نیازمند سرزمین عزیزمان هستید.

محمود هاشمی‌ . بنیاد صدر

BonyadeSadr@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدید ترین اخبار
پیام بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۱۶ شهریور ۱۴۰۱  انا لله و انا الیه راجعون  از دامن زن مرد به معراج رود بر دامن مادر شهیدان صلوات  درگذشت مادر شهید

ادامه مطلب
پیام_بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ⚫️ انا لله و انا الیه راجعون  باخبر شدیم خانم صالحی مدیر محترم مدرسه ابتدائی و از زحمتکشان مدرسه خیریه مادر

ادامه مطلب
گزارش مالی مرداد ماه

گزارش مردادماه

📆 ۶ شهریور ۱۴۰۱  الحمدلله خیرین و همرهان عزیز در این ماه هم برای نیازمندان و به ویژه ساخت مدارس خیریه، سنگ تمام گذاشتند.  #همه_باهم_میتوانیم

ادامه مطلب
پیام_بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ 🕯 انا لله و انا الیه راجعون  خبر درگذشت برادر عزیز یکی از همرهان همیشگی بنیاد که خود و خانواده شان

ادامه مطلب