طرح گوشت های قربانی :

این طرح که با حمایت خیرین انجام میشود،در آن خیرین،قربانی های خود را (نذورات،قربانی اول ماه،عقیقه و … ) برای تامین گوشت غذای خانواده های محروم تحت پوشش بنیاد در مناطق محروم و نیز غذای مدارس شبانه روزی روستایی برای دانش آموزان عزیز تقدیم میکنند.

شما هم میتوانید در این امر خیر سهیم باشید.در صورت تمایل و یا داشتن قربانی به ۵۰۰۰۵۴۱۱۴ کلمه (قربانی) را پیامک بزنید.


شرکت در طرح

لبخند بهاری در روزهای سرد زمستان

بار دیگر در سرمای زمستان،دستانی پرمهر و گرم و با سخاوت،لبخند بر لب کودکانی آورد که از محرومترین مناطق سرزمین عزیزمان هستند.

لبخند بهاری در روزهای سرد زمستان هدیه خدا به همه شما خیرین و همرهان عزیز بود.امید اینکه این هدیه خدا که بر لب کودکان محروم سرزمینمان تجلی پیدا کرد،سرمایه همیشگی شما باشد و تا همیشه روزگار همراهتان باشد.

طرح لبخند بهاری در روزهای سردزمستان به لطف خدا به پایان رسید.تاخیری در اجرای این طرح به دلایل مختلف به وجود آمد که جا دارد عذر خواهی ما را بپذیرید که حجم کارهای بنیاد،دوری از منطقه،تلاش برای گرفتن تخفیف و خرید خوب،پراکندگی دانش آموزان و چند عامل دیگر از دلایل تاخیر در اجرای این طرح بود.

البته این طرح برای اولین بار در بنیاد به نفع کودکان محروم انجام شد که تجارب ارزشمندی را در اجرای این نوع طرح ها برای بنیاد نیز به همراه داشت که امید است سرمایه طرح های بعدی از این قبیل باشد.


گزارش طرح لبخند بهاری در روزهای سرد زمستان

طرح توپ‌های شادی

تصمیم گرفتیم تا با کمک همه شما خوبان لبخندی را بر لبان کودکان محروم سرزمینمان بنشانیم،


گزارش طرح توپ‌های شادی

طرح ارزاق


آخرین اخبار طرح ارزاق

آخرین اخبار

از آخرین اخبار بنیاد در خصوص طرح‌های ولی‌نعمتان مطلع شوید.


آخرین اخبار