پیامی برای همه معلمان فرهیخته و معلمان آینده جنوب کرمان دیار کریمان

بسم الله الرحمن الرحیم

?12 اردیبهشت سالروز عروج مردی است که نشان داد در راه ترویج علم و اندیشه تا شهادت میتوان پیش رفت.

✏️ این روز را که در حقیقت روز گرامیداشت مقام آسمانی شماست را بهانه کردم که ضمن تبریک آن به شما, برای تک تک شما معلمان پرتلاش و خستگی ناپذیر جنوب آرزوی موفقیت و سربلندی داشته باشم.شما که در کنار تعلیم و تربیت خود بالاتر بردن باور و امید فرزندان مناطق محروم را نیز برعهده دارید.فرزندانی که با هر لبخند شما و هر نگاه شما روح و جانی تازه میگیرند.
قطعا پیشرفت این فرزندان پرتلاش, حرکت سریعتر جنوب عزیز به سمت پیشرفت و آبادانی بیشتر و رفع محرومیت از تمام نقاط آن خواهد بود و در این راه نقش ماندگار شما غیرقابل انکار خواهد بود.

چشم های این استعدادهای پنهان سرزمینمان به دلسوزی ها و مهربانی های بی حد و اندازه شماست.امید این میرود که در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی تمام استعدادهای این سرزمین باشیم و این میسر نخواهد شد مگر با حضور شما بزرگواران در بطن این پیشرفت و شکوفایی.

از درگاه خدای متعال برای تک تک شما خوبان و معلمان عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امید این دارم که در راه هدف بلندتان مقام شهادت نصیبتان شود که شهادت را نه در جنگ که در مبارزه میدهند … در راه مبارزه با محرومیت ها خداوند همیشه همراهتان باد.

محمود هاشمی .. 12.02.95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار
فراخوان1322

فراخوان ۱۳۲۲

📆 ۲۷ آبان ۱۴۰۰  همه باهم در این پنج شنبه، به نیت همه آسمانی ها، مدرسه ای میسازیم. ✍ تنگ لیراب دیشموک از مناطق محروم

ادامه مطلب
فراخوان 1319

فراخوان ۱۳۱۹

فراخوان ۱۳۱۹ 📆 ۱۸ آبان ۱۴۰۰ 🏡 گرمای محبت  ۵ خانواده از ایلام و ۱ خانواده از گرگاب اصفهان را شناسایی کرده ایم که نیاز

ادامه مطلب
پیام بنیاد

پیام بنیاد

پیام بنیاد 📆 ۱۷ آبان ۱۴۰۰  ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان عزیز سرزمینمان، عده ای به بنیاد انتقاد می کنند که چرا با

ادامه مطلب
فراخوان ۱۳۱۸

فراخوان ۱۳۱۸

فراخوان ۱۳۱۸ 📆 ۱۶ آبان ۱۴۰۰  صدقه اول ماه  صدقه اول ماه را به نیت سلامتی امام زمان(ع) و همه مردم و عزیزانمان به ولینعمتان

ادامه مطلب
فراخوان ۱۳۱۷

فراخوان ۱۳۱۷

فراخوان ۱۳۱۷ 📆 ۱۳ آبان ۱۴۰۰  پویش یک خشت، یک مدرسه  پنج شنبه است و دل ها برای آسمانی ها بیشتر تنگ می شوند …

ادامه مطلب
فراخوان ۱۳۱۶

فراخوان ۱۳۱۶

فراخوان ۱۳۱۶ 📆 ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ❤️ برای یتیمان  خانواده ای با سه فرزند یتیم از روستاهای ایلام، نیاز به یخچال دارند. مورد نیاز :

ادامه مطلب