بنیاد خیریه علمی فرهنگی صدر

حامی دانش آموزان مستعد

مـنـاطــق تـوســعـــه پـــذیـر

اخبار علمی بنیاد خیریه صدر

بسم الله الرحمن الرحیم

 انتشارات گل واژه سنگ تمام گذاشت و برای ۵ کتابخانه اجاره ای بنیاد کتابهای کمک آموزشی برای استفاده دانش آموزان مستعد مناطق محروم ارسال نمود.

? یکی از مشاوران مدارس برتر تهران.دانشجوی رتبه ۱۰ کنکور انسانی.دانشجوی رتبه ۶۴ کنکور انسانی.یکی از فارع التحصیلان برق دانشگاه تهران.یکی از اساتید فیزیک. یکی از دانشجویان دکترای هوش مصنوعی دانشگاه تهران از کرمان.دانشجوی رتبه ۳۰۰ ریاضی و از فرزندان جنوب کرمان .دانشجوی رتبه ۴۰۰انسانی و از فرزندان جنوب کرمان و دانشجوی جیرفتی دانشگاه علوم قضایی, به جنوب کرمان برای خدمات مشاوره علمی به جنوب کرمان اعزام شدند.

✨ مشاوران اعزامی تا کنون با هماهنگی آموزش و پرورش به دانش آموزان فاریاب,رودبار و زهکلوت خدمات مشاوره و روش برنامه ریزی ارایه کرده اند.

✨ با هماهنگی آموزش و پرورش کهنوج برای مشاوران مدارس این شهرستان جلسه پرسش و پاسخ با مشاور اعزامی برگزار شد.

✨ امروز به امید خدا دانش آموزان مدارس کهنوج خدمات تیم علمی اعزامی را دریافت خواهند کرد.

✨ حضور علی جلالی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت از فاریاب جنوب کرمان و خانم دورباشی از دانشجویان رودباری که دوسال پیش موفق به کسب رتبه ۴۰۰ انسانی شدند(هر دو از نخبگان بنیاد)به دانش آموزان انگیزه مضاعفی داده است.

? ۹کارتن کتاب کمک آموزشی اهدایی خیرین نیز به فنوج بلوچستان برای تجهیز کتابخانه دانش آموزی اجاره ای رسول مهربانی (ص) از کتابخانه های بنیاد ارسال شد.

 

نشر-گل-واژه

 

 

 

الحمدلله رب العالمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدید ترین اخبار
پیام بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۱۶ شهریور ۱۴۰۱  انا لله و انا الیه راجعون  از دامن زن مرد به معراج رود بر دامن مادر شهیدان صلوات  درگذشت مادر شهید

ادامه مطلب
پیام_بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ⚫️ انا لله و انا الیه راجعون  باخبر شدیم خانم صالحی مدیر محترم مدرسه ابتدائی و از زحمتکشان مدرسه خیریه مادر

ادامه مطلب
گزارش مالی مرداد ماه

گزارش مردادماه

📆 ۶ شهریور ۱۴۰۱  الحمدلله خیرین و همرهان عزیز در این ماه هم برای نیازمندان و به ویژه ساخت مدارس خیریه، سنگ تمام گذاشتند.  #همه_باهم_میتوانیم

ادامه مطلب
پیام_بنیاد

پیام بنیاد

📆 ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ 🕯 انا لله و انا الیه راجعون  خبر درگذشت برادر عزیز یکی از همرهان همیشگی بنیاد که خود و خانواده شان

ادامه مطلب