پیامی برای همه معلمان فرهیخته و معلمان آینده جنوب کرمان دیار کریمان

بسم الله الرحمن الرحیم

?12 اردیبهشت سالروز عروج مردی است که نشان داد در راه ترویج علم و اندیشه تا شهادت میتوان پیش رفت.

✏️ این روز را که در حقیقت روز گرامیداشت مقام آسمانی شماست را بهانه کردم که ضمن تبریک آن به شما, برای تک تک شما معلمان پرتلاش و خستگی ناپذیر جنوب آرزوی موفقیت و سربلندی داشته باشم.شما که در کنار تعلیم و تربیت خود بالاتر بردن باور و امید فرزندان مناطق محروم را نیز برعهده دارید.فرزندانی که با هر لبخند شما و هر نگاه شما روح و جانی تازه میگیرند.
قطعا پیشرفت این فرزندان پرتلاش, حرکت سریعتر جنوب عزیز به سمت پیشرفت و آبادانی بیشتر و رفع محرومیت از تمام نقاط آن خواهد بود و در این راه نقش ماندگار شما غیرقابل انکار خواهد بود.

چشم های این استعدادهای پنهان سرزمینمان به دلسوزی ها و مهربانی های بی حد و اندازه شماست.امید این میرود که در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی تمام استعدادهای این سرزمین باشیم و این میسر نخواهد شد مگر با حضور شما بزرگواران در بطن این پیشرفت و شکوفایی.

از درگاه خدای متعال برای تک تک شما خوبان و معلمان عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امید این دارم که در راه هدف بلندتان مقام شهادت نصیبتان شود که شهادت را نه در جنگ که در مبارزه میدهند … در راه مبارزه با محرومیت ها خداوند همیشه همراهتان باد.

محمود هاشمی .. 12.02.95

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *